Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd

 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
 • Çin Zhejiang Huagong Electric Co.,ltd şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Okyanusya
İş türü: Üretici, İhracatçı, Satıcı
Markalar: OEM & odm
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 5000000-6000000
Yıl kurulan: 2003
İhracat p.c: 80% - 90%

Giriş

Zhejiang Huagong Electric Co, Ltd, 2003 yılında kurulmuş, bu "Çin Elektrik Başkenti" Liushi Town, 104 Devlet Yolu, uygun taşıma bitişik Yueqing City yakınında bulunmaktadır.
Şirket şu anda 100 kişiyi istihdam etmekte, üst düzey Zemin Prizi ve Masa Prizi üretiminde uzmanlaşmıştır. Gelişmiş üretim ve test ekipmanlarını tanıtmak amacıyla her zaman "birinci sınıf mükemmellik kalite markasını oluşturmaya"; “sıfır hata” yönetimi felsefesinin uygulanmasına odaklanmak; ISO9001 kalite yönetim sisteminin sıkı uygulanması, ürünler 3C sertifikası ve CE sertifikası geçti.
Şirketin 10'dan fazla profesyonel ve teknik personeli bulunmaktadır. "Çekirdek teknolojinin ana, çekirdek ürünlerin geliştirilmesi, çekirdek rekabetçiliğin arttırılması", bilim ve teknoloji geliştirme fikirlerinin geliştirilmesi ve sürekli olarak gerekli pazar ofisinin, elektrikli ürünlerin ev serisinin geliştirilmesi. 2011 yılında Zhejiang Bilim ve Teknoloji Ajansı tarafından "yüksek teknoloji şirketi" olarak tanımlanmış, 10'dan fazla ulusal patenti bulunmaktadır. Son derece güvenilir ürün ve hizmetler sunmak hedefimizdir.
Modern ofis binalarında, sergi salonlarında, havaalanlarında, tren istasyonlarında, bankalarda, okullarda, hastanelerde sürekli gelişim içinde 10 yıl boyunca ileri teknoloji, güvenilir kalite, mükemmel hizmet ile "kalite, yenilik, ilerleme, işbirliği" kavramına bağlı kalarak şirketler telekomünikasyon ve diğer alanlar yaklaşık 10 bin klasik eser üretti, Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Avrupa'ya ve diğer ülkelere ihraç etti. Tanınmış bir üretici OEM, işbirliğini destekleyen ODM üreticileri olarak tanımlanmıştır.
Teknolojik mükemmellik, hayatın güzelliğini yaratmak için. Daha iyi bir gelecek yaratmak için sizinle birlikte çalışmak isteyen elektrik işçileri!

Geçmiş

2003 yılında, 70-100 çalışanı ile kuruldu. Ana faaliyet alanımız yer prizi ve masaüstü prizdir. Küresel pazarlama ağı aracılığıyla satılan ürünler, yalnızca iç pazar talebini karşılamak için değil aynı zamanda 30'dan fazla ülkeye de ihraç edilmektedir.
Şirket, 15 yıldır Ar-Ge ve Yer Soket ve Masa Soket üretimi yapmaktadır. Ekibin çabaları sayesinde, teknoloji çok olgun. Şu anda firmamız yüzlerce modelin araştırma ve geliştirmesini tamamlamış, üretim ve satışa başlamıştır.

 • 2003 Şirket kurdu ve üretime başladı.
 • 2010 Şirket ISO sistem belgelendirme denetiminden geçti.
 • 2011 Şirkete kentte "Büyüme Odaklı Teknoloji Şirketleri" onursal unvanı verildi.
 • 2014 Şirkete kentte "Güvenlik Üretimi Standardizasyonu Ulusal Üç Seviye İşletme" onursal unvanı verildi.
 • 2014 Şirket, kentte "Ar-Ge Belediye İşletmeleri Merkezi" onursal unvanını aldı.
 • 2015 Şirkete kentte "Patent Gösteri İşletmeleri" nin onursal unvanı verildi.
 • 2017 Şirket "Ayak Kick Pop Up Tip Yer Soketinin" başlatılmasında başarılı oldu.

Hizmet

İşletmeler müşterilerden dolayı var ve müşterilerimiz tarafından büyüyorlar. Dürüst ve güvenilir olduk ve müşterileri büyüme ortağı olarak görüyoruz. Müşterilerimizin gerçek sorunlarını çözmek için çalışanlarımızın daima dürüst, vicdani, ısrarcı olmalarını isteriz.

Ekibimiz

Mesaj bırakın