Guangya Fuarı'na katılmak, yeni ürünler popüler.

June 30, 2018
hakkında en son şirket haberleri Guangya Fuarı'na katılmak, yeni ürünler popüler.

9 - 12 Haziran 2018 tarihleri ​​arasında şirket, yıllık Guangzhou Guangya Fuarı'na katıldı. Jinnada şirketinin yönetim kurulu başkanı, kişisel olarak ekibin katılması, satış departmanı başkanı ve ilgili bölge müdürleri, uluslararası ticaret başkanı, teknik bölüm başkanı vb. güçlü bir sanatçısını.
Şirket, bu Guangya Fuarına büyük önem veriyor, program öncesi planlama yapıyor ve titizlikle hazırlıyor. Şirket, fuarda en fazla ayağı açık su geçirmez yerleştirme olan birkaç yeni ürün sergiledi. Ürün, çömelme ve elle açılma geçmişini tamamen değiştirdi. Ayak dokunmak ve açmak için kullanmak çok uygun ve insancıldır.
Aynı zamanda, masaüstü soketleri, akıllı masaüstü fişleri, dolap soketleri, multimedya bilgi kutuları ve benzeri pek çok yeni ürün, şirketin ürünleri, müşteriler tarafından güçlü bir şekilde yankılandı; ürün tanıtımları.
Her zaman olduğu gibi, Huagong Electric, kurumsal gelişimin çekirdeği olan yenilikçilikle yönlendirilecek; müşterilerimiz için daha fazla değer yaratmak için, yüksek kaliteli ürünler, mükemmel hizmet ile teknolojik gelişme yoluna bağlı kalarak.